Mysterious Horse > Postravy

25. února 2012 v 20:10 | >> linda |  Mysterious Horse
Jméno: Jaine
Věk: 13
Více: Rodiče odjeli z vesničky na celé zimní prázdniny. A celé prázdniny stravené ve vesničce, kde se narodila trávit opravdu nechtěla, ale co měla dělat. Zákaz je zákaz! Když, ale najde tmavého hnědáka, tak se jí celé prázdniny změní. Doufá, že se do ní zamiluje její vysněný kluk Jake, ale to co se stane jí opravdu změní na celý život.

Jméno: Jake
Věk: 14
Více: I když se to nezdá, tak tajně sní o Jaine. Nikdy to nepřizná, ale je to tak. Rád nani kouká, když někam běží, ale oslovit ji všek nedokáže. Překoná strach a osloví dívku svích snů? Bohužel je o něj projevuje větší zájem Vanessa, než Janie. Kterou si však zvolí?

Jméno: Vanessa
Věk: 13
Více: Je to namyšlená dívka, která má co chce. Nesnáší Jaine, protože Jake ji bere více než ji. Miluje Jake a snaží se mu to vyznat, ale on ji neposlouchá, což ji štve. Snaží se zbavit. Povede se její plán zbavit Jaine a chodit s Jakem?

Jméno: Thomas; Věk: 14; Více: Je to poslíček Belly. Miluje hokej, ale koně ty přímo nesnáší!
Jméno: Bella; Věk: 14; Více: Její rodina je bohatá, tak ji koupili koně, ale není zrovna moc nadšená. Ráda by se z toho zapadákova (jak tomu říká) co nejrychleji odstěhovala! Ale rodiče jí to nedovolí. Co má dělat?
Jméno: Merlin; Věk: 38; Více: Je to prodavač koňských potřeb
Jméno: Dante; Věk 58; Více: Je majitel stáje okud pochází tamyvá hnědák!
Ostatní postavy vyfotím a popíšu později!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama